€ 2200 brutto + dieta + paliwo

Kierowca kat. C+E praca w Niemczech z językiem angielskim lub niemieckim, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 maja 2018 02:16

W okolicach Augsburga aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kierowców kat. C+E. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie podstawowym.

Kierowca C+E – Niemcy – 3/1. Język niemiecki podstawy lub angielski!

Miejsce pracy: 86477 Adelsried (obok Augsburga)

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie 2200€ brutto oraz diety 24€ + bon paliwowy
40€
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu
formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• język niemiecki na poziomie podstawowym i/lub angielski
komunikatywny
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu naczepa, naczepa do drewna lub wysięgnik
• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
• praca w systemie 3/1
• przewóz drewna oraz papieru

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392

ID ogłoszenia: 285b0e93e96d46e