€ 150 dniówka

Kierowca UBER z kat.B praca w Niemczech bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 lipca 2018 05:49
  • Wygasa: 16 dni, 1 godzina

Firma z Monachium poszukuje obecnie kierowców kat.B (także bez znajomości języka) do pracy w Niemczech na zlecenie UBER-a przy przewożeniu klientów indywidualnych.

Zakres obowiązków
odbieranie i dowóz klientów na miejsce
Wymagania
Własne auto
smartfon z dostępem do internetu
Oferujemy
praca w dogodnych godzinach dla kierowcy
wypłaty co tydzień na konto
Wynagrodzenie
Od: 15€
Do: 50€
Witam chcesz być niezależny nie masz licencji ani nie znasz topografii miasta chcesz uczciwie zarabiać w godzinach jakie tobie pasują?
zostań naszym partnerem i zarabiaj na czysto podatkami i wszystkimi formalnościami my się zajmiemy wypłaty co tydzień na konto

dominikm039uber@gmail.com

ID ogłoszenia: 4405b3deb955d3d1

1 odpowiedź na “Kierowca UBER z kat.B praca w Niemczech bez języka Monachium”

  1. dawidvtp na 14 lipca 2018 @ 18:21

    Jestem zainteresowany mogę załatwić 3 kierowców od zaraz 🙂 aktualny meldunek i praca jako kurier w Niemczech

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Domen007
  • Zarejestrowany od: 5 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez Domen007

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Domen007 »