€ 10,50 -12 Euro

Kierownik zmiany – praca Niemcy w Bobingen / Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 01:08

Agencja dla firmy z branży elektronicznej poszukuje kandydata do pracy w Niemczech na stanowisku kierownika zmiany. Zatrudnienie w rejonie Augsburga przy zarządzanie kadrą pracowników.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w Bobingen, firmy działającej w branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik zmiany (m/k)
Miejsce pracy: Bobingen

Zadania:

• Zarządzanie kadrą pracowników i produkcją
• Praca w procesie produkcyjnym

Profil pracownika:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność organizowania pracy zespołu
• Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
• Pomoc w organizacji podróży do Niemiec
• Możliowść dlugoterminowej współpracy
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

ID ogłoszenia: 625a0ee9a48fcc0