€ 10 euro brutto/h

Kirchberg ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji palet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 03:53

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji palet drewnianych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Kirchberg z zakwaterowaniem odpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kirchberg, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac produkcyjnych z użyciem narzędzi stolarskich
  • zatrudnienie odbywa się w fabryce zajmującej się produkcją palet drewnianych

Wymagania:

  • atutem będzie pełna mobilność i gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji w branży drzewnej
  • podstawowa zdolność do pracy z narzędziami stolarskimi

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o transgraniczne delegowanie
  • zapewnione 24 dni rocznie urlopu wypoczynkowego
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • zarobki w wysokości 10 euro brutto na godzinę
  • praca na pełny etat, czyli po 40 godzin w tygodniu
  • płatne dni świąteczne w przypadku kiedy wypadają w dni robocze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-palet-kirchberg,oferta,4740000

ID ogłoszenia: 39157c387afa3983

1 odpowiedź na “Kirchberg ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji palet”

  1. Witam jestem zainteresowany praca ja31l pracowałem przy produkcji palet nr telefonu 884100981