€ do uzgodnienia

Kissing, oferta pracy w Niemczech dla Operatora maszyn CNC / Tokarz (m/k)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kissing
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 06:31

W rejonie Kissing możliwa praca w Niemczech w charakterze tokarza – operatora maszyn CNC. Zatrudnienie przy produkcji elementów metalowych zgodnie z rysunkiem technicznym.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w okolicy Augsburga, firmy z branży metalurgicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC / Tokarz (m/k)
Miejsce pracy: Kissing

Zadania:
• Obsługa tokarek CNC
• Produkcja elementów metalowych zgodnie z rysunkiem technicznym i planem pracy
• Odpowiedni wybór narzędzi skrawających do obrabiarki i parametrów skrawania
• Kontrola jakości wytworzonych produktów

Profil pracownika:
• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie tokarz
• Doświadczenie w obsłudze i programowaniu tokarek CNC
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Samodzielność w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

ID ogłoszenia: 6605a4de68f61e8e

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.