€ 9,50 - 14 euro

Kitzingen praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Netto

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kitzingen
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 05:41

Na terenie Kitzingen dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie sieci sklepów Netto. Zatrudnienie przy kompletacji zamówień na palety.

Zakres obowiązków:
przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem
obsługa wózka widłowego

Oferujemy:
legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit( cały etat, minimum 160h miesięcznie) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
wynagrodzenie godzinowe 9,50 – 14 euro brutto
premie wydajnościowe, premie za polecenie nowego pracownika 40€
premie uznaniowe
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%( podstawowej stawki 9,50€)
zakwaterowanie

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane(wcześniejsze prace jako picker w Holandii czy Anglii, komisjoner- magazynier, w Polsce lub Niemczech, czy prace produkcyjne związane z pakowaniem towarów)
uprawnienia na wózki widłowe mile widziane(istnieje możliwość by wyrobić uprawnienia wewnętrzne) Koszt takich uprawnień to 100€+ 1 zdjęcie paszportowe)
dynamika pracy, chęci i zaangażowanie w wykonywane czynności
mile widziany własny samochód na czas wyjazdu

Szukamy do:
Kitzingen
Bottrop
Hamm
Krefeld
Kerpen
Worth am Rhein
Erfurt
Guteborn

Wyślij Nam CV na adres : dortmund@german-logistic.de bądź zadzwoń +48 504 800 300

ID ogłoszenia: 7615bf54386f18f0