€ 8,50 euro brutto/h

Kolonia fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odpadów bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 15:04

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Kolonii dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Start: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na sortowaniu odpadów przy taśmie.
  • Osoba zatrudniona sortuje odpady z podziałem na surowce.

Oczekiwania:

  • poszukiwane osoby muszą charakteryzować się: pracowitością, zaangażowaniem, pracowitością oraz punktualnością
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zwinność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest oczekiwana

Oferujemy:

  • odzież roboczą, buty, rękawiczki, maseczki
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę dla par
  • wspólne zakwaterowanie dla par – dla pracowników przydzielony będzie 2 osobowy pokój wynajętego mieszkania w którym zakwaterowani są inny pracownicy
  • liczne dodatki w postaci premii
  • udział w programie lojalnościowym
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „sortowanie odpadów dla par, Kolonii″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 57055b0cd6b57255