€ 8 do 10

Kolonia fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu skrzynek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 września 2013 01:27

Możliwość zatrudnienia w firmie z siedzibą w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sortowaniu skrzynek z napojami ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz skrzynek z napojami

Wynagrodzenie: od 8 do 10 euro godzina

Miasto: Kolonia

Zadania:

  • sortowanie skrzynek po napojach. Praca odbywa się na zewnątrz

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia fizycznej pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie pojazdu
  • uprawnienia na wózki widłowe- będą mile widziane

Oferta:

  • zagwarantowane na koszt pracodawcy zamieszkanie
  • praca na dłużej
  • niemieckie zatrudnienie
  • wynagrodzenie w okresie próbnym w wysokości 8,19 euro/h
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania podwyżki do ok 10 euro/h oraz samochodu firmowego
  • zagwarantowana odzież robocza.

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
info@all-pl.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-kolonia-przy-sortowaniu-skrzynek-po-napojach/

ID ogłoszenia: 836523ca019dfce2