€ do uzgodnienia

Kolonia praca w Niemczech sprzątanie biur wieczorami dla Polaków od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:06

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu biur w godzinach wieczornych. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Lokalizacja: Niemcy, Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Stanowisko to, będzie polegało na codziennym porządkowaniu biura po ukończonej pracy i przygotowanie powierzchni i użytku na kolejny dzień.
  • Osoba zatrudniona będzie odkurzała podłogi, mopowała, wycierała kurze, dbała o porządek w salach konferencyjnych, recepcji, poczekalni, sprzątała toalety, uzupełniała mydło, papier toaletowy, zmywała, itp.

Oczekiwania:

  • dokładność, fachowość
  • wysoka kultura osobista
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • duża słowność, punktualność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • ile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • miła aparycja
  • samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w godzinach popołudniowych
  • zatrudnienie na pół etatu
  • dla sprawdzonych pracowników możliwość podejmowania innych zleceń przy sprzątaniu banków, szpitali, hal produkcyjnych w dzień
  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • gruntowne szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzataniebiur/10/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 26256056db6b0005