€ 7,86 euro

Komisjoner bez języka Niemcy praca od zaraz na magazynie w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 20:39

Legalna praca w Niemczech dla Polaków na magazynie przy komisjonowaniu towaru w Lipsku. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem i opieką polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego,
  • zakwaterowanie,
  • możliwość stałego zatrudnienia,

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu/ kompletowaniu towaru na magazynie,
  • gotowość do wyjazdu od zaraz,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

Opis stanowiska:

  • komisjonowanie/kompletowanie zamówień na magazynie,
  • paletowanie i rozpaletowywanie,
  • prace porządkowe na miejscu pracy.

Email: praca.niemcy@workservice.pl

ID ogłoszenia: 1353ba8f0c55fab

3 Odpowiedzi na “Komisjoner bez języka Niemcy praca od zaraz na magazynie w Lipsku”

  1. Marcin123 na 14 lipca 2014 @ 09:44

    Witam jestem zainteresowny ofertą,posiadam doświadczenie w kompletacji magazynowej.Proszę o kontakt 721420508 lub marcin-gluszak@wp.pl

  2. sobcio92 na 14 lipca 2014 @ 11:11

    Witam jestem zainteresowany ofertą wraz z moimi dwoma kolegami. Razem pracowaliśmy przez okres 6-mscy na magazynie w holandi. Prosimy o kontakt 793-703-798 lub arsenal8@vp.pl

  3. witam jestem zainteresowany ta praca pracowalem jako komisioner w Polsce posiadam prawojazdy kat b wlasne auto, i jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym w tej chwili jestem w Niemczech takze moge szybko dojechac .Prosze o kontakt telefoniczny lub e-mailowy toom77@o2.pl z powazaniem