€ 8,50 euro brutto/h

Komisjoner bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 00:11

Magazyn z książkami i płytami CD mieszący się w Erfurcie zatrudni pracowników bez znajomości języka do komisjonowania towaru. Niemcy praca od zaraz w długotrwałej perspektywie dla Polaków.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Liczba wakatów: 10

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę – co daje ok 5500-6000 zł miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z płytami CV oraz książkami
  • zatrudniony będzie zajmował się komisjonowaniem towaru
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim samochodem do Niemiec
  • doświadczenie magazynowe pożądane
  • szybkość we wdrażaniu się

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych
  • niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować?
Aplikacji prosimy dokonywać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 10357865d08486f4

2 komentarze na “Komisjoner bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie od zaraz Erfurt”

  1. wiesiek62 na 23 lipca 2016 @ 22:01

    Witam szukam pracy na dłuższy okres zainteresowała mnie Państwa oferta ,pracowałem na produkcji mam doświadczenie czekam na kontakt 691635313 pozdrawiam

  2. Witam,nie mogę przesłać swojej aplikacji.Coś jest nie tak z adresem e-meil.Mój nr tel 604634209