€ do uzgodnienia

Komisjoner bez znajomości języka praca w Niemczech Monachium na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2016 00:45

Poszukujemy pracowników na stanowisko komisjonera na magazynie z Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z kierownikiem

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie komisjonowaniem artykułów na magazynie. Praca wykonywane będą z użyciem wózka widłowego.

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • zmysł estetyczny
  • możliwość pracy w pomieszczeniu chłodniczym, przy temperaturze 5-7 stopni Celsjusza
  • bezproblemowa umiejętność obsługi wózka ręcznego widłowego z napędem elektrycznym tzw Ameise

Zapewniamy:

  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w godzinach nocnych
  • zarobki w postaci stawki podstawowej oraz dodatku w postaci premii
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie, dla pracowników są przygotowane pokoje 2-3 osobowe
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 75156a79fa518554

10 komentarzy na “Komisjoner bez znajomości języka praca w Niemczech Monachium na magazynie”

  1. Krzychu2545 na 28 stycznia 2016 @ 09:22

    Witam jestem zainteresowany .TEL +48 693071800 krzysztoflamasz@poczta.onet.pl

  2. witam jestem zaiteresowany waszą fertą proszę o kontakt 609469558

  3. Marcin.Szewczyk na 30 stycznia 2016 @ 18:51

    Witam.
    Mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy od zaraz.
    Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie ( tłuszcze , przetwory , napoje ) .
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Do pracy zawsze stawiam się przed czasem.
    Jestem osobą bezkonfliktowa.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  4. ewajur1406 na 31 stycznia 2016 @ 23:21

    Witam. Bylabym wraz z chlopakiem zainteresowana pracą. Mamy doświadczenie.
    KONTAKT 661029340, 661095965

  5. opatnysa na 2 lutego 2016 @ 15:12

    Witam, interesuje mnie wasza oferta, w tej chwili mieszkam w okolicach Monachium (Germering) mój tel. +49 15772124569 e-mail: opatnysa@interia.pl

  6. m.goniacz na 4 lutego 2016 @ 23:48

    Bierzemy! Jesteśmy parą z doświadczeniem na tym stanowisku i chcemy podjąć pracę od zaraz, prosimy o kontakt +48 785 994 014
    Pozdrawiamy Michał i Marta.

  7. nick 1994 na 8 lutego 2016 @ 13:02

    Witam , jestem zainteresowany Wasza oferta , prosze o kontakt 796 579 706 .

  8. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt+49 15163867174

  9. Witam. Jestem zainteresowany ofertą i chętnie podejmę prace. Proszę o kontakt
    Email: dawid7777@poczta.onet.pl, tel:+48 889271013

  10. karolinaig na 15 lutego 2016 @ 21:11

    Witam, szukam pracy w Monachium na lipiec i sierpień lub wrzesień. Mam doświadczenie w pracy na magazynie. Dwa lata z rzędu przepracowałam na wakacjach na magazynie w Gronau (Westfalen). Potrafię jeździć wózkiem widłowym elektrycznym. Mówię płynnie po angielsku.

    Proszę o kontakt mailowy: karolina.ig@wp.pl