€ 9 euro-h

Komisjoner Niemcy praca na magazynie bez języka i doświadczenia w Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 lata
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2016 04:07

Firma z Worms pilnie poszukuje komisjonerów gotowych do legalnej pracy w Niemczech na magazynie przy kompletowaniu towaru na palety. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia.

Zakres obowiązków:
• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim,
• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemach zmianowych,
• praca na hali ciepłej, w chłodni oraz przy owocach i warzywach;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziane doświadczenie w pracy na systemach słuchawkowych niemieckich,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• dynamika pracy;

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• wynagrodzenie godzinowe + premie,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
• możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego.

Email: magazynier@personnel-international.pl

W przesłanej aplikacji proszę powołać się na serwis praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 899577503111e483

1 odpowiedź na “Komisjoner Niemcy praca na magazynie bez języka i doświadczenia w Worms”

  1. wojtekranoszek na 4 lipca 2016 @ 05:02

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Chętnie wyśle swoje cv na Wszego maila. Proszę ok kontakt pod nr. tel. 512760351. Pozdrawiam Wojciech Ranoszek.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez German Logistic GmbH Polska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez German Logistic GmbH Polska »