€ 9,50 Euro brutto

Komisjoner Niemcy praca na magazynie w Kolonii przy obsłudze wózka widłowego czołowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na okres 6 m-cy w możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2015 03:56
10424272_657154401028204_4022973091575060882_nprzyjazna rekrutacja logo

Pilna propozycja pracy w Niemczech na magazynie w Kolonii przy komisjonowaniu art. za pomocą zestawu słuchawkowego. Oferta dla pracowników uprawnieniami na wózki widłowe oraz znajomością języka niemieckiego i rosyjskiego.

Agencja Zatrudnienia „Crafts” dla swojego partnera biznesowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Komisjoner/Operator wózka widłowego czołowego
miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska:

-Zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego, skanera lub na podstawie listy produktów
-Kompletowanie zamówień przy obsłudze wózka widłowego frontowego
-Rozładunek i załadunek towarów
-Praca na magazynie artykułów spożywczych

Wymagania:

-Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
-Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2)
-Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym (B1)
-Doświadczenie w kompletowaniu towarów – warunek konieczny
-Gotowość do wyjazdu za granicę
-Sprawność fizyczna

Oferujemy:

-Niemiecką umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
-Pracę na pełen etat w systemie zmianowym min. 151,67 godzin m/c
-Pomoc w zakwaterowaniu, opłata miesięczna 250 Euro
-Możliwość pracy w nadgodzinach
-Nadgodziny oraz praca w weekendy dodatkowo płatna

ID ogłoszenia: 73755b8bc5250a22

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez praca@apt-crafts.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez praca@apt-crafts.pl »