€ 0

Komisjoner od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie Möckmühl bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2015 05:09

Magazyn z Möckmühl zatrudni komisjonera do pracy w Niemczech przy kompletowaniu zamówień z pomocą wózków paletowych. Oferta bez języka niemieckiego dla osób z uprawieniami na wózki widłowe.

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pomocnik produkcyjny

Miejsce pracy- Möckmühl
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska:
-komisjonowanie/zestawienie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem za pomocą wózków paletowych
-zbieranie zamówień za pomocą skanera
-praca w temperaturze 0-2 stopni Celsjusza
-system akordowy

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe tłumaczone na język niemiecki
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
– umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
– płatny urlop wypoczynkowy
– firma organizuje płatne zakwaterowanie
– oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
opole@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie “Pomocnik/wózki widłowe”.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 45755755b2b615ce