€ 2,436.00

Komisjoner od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie NETTO w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 czerwca 2022 00:24

W rejonie Berlina od zaraz dla komisjonerów ze znajomością niemieckich liczebników dostępna do podjęcia praca w Niemczech na magazynie sieci sklepów NETTO przy zbieraniu zamówień.

Miejsce wykonywania pracy: Berlin, Niemcy
TYLKO U NAS! Rekrutacja na wyłączność dla sieci magazynów Netto Marken-Discount w Niemczech!
Bez umów z firmami zewnętrznymi! Bez pośredników praca w Netto Marken-Discount!
Ciesz się stałą i dobrze płatną pracą przez długie lata!

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe przy kompletacji towaru – min. 3 miesiące
• znajomość liczebników w języku niemieckim lub chęci do nauki
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• duża sprawność fizyczna
• zaangażowanie i chęci do pracy
• gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Obowiązki:
• kompletacja towaru spożywczego zgodnie z zamówieniem
• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia
• praca w magazynie spożywczym na systemie słuchawkowym (PbV)
• praca w systemie norm magazynowych

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednie w firmie Netto Marken-Discount na podstawie umowy o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec
• pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem
• wynagrodzenie od 2480 Euro brutto miesięcznie

Wyślij swoje CV na adres:

rekrutacja@lusthr.pl

Więcej informacji udzielamy także telefonicznie pod numerami +48 794 729 726 lub +48 535 662 547 lub +48 793 570 070.

ID ogłoszenia: 3376299b9946cf95