€ 9,01 €

Komisjoner od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie k. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wustermark (okolice Berlina)
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2017 06:20

W rejonie Berlina od podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie dla komisjonerów. Zatrudnienie możliwe dla osób z komunikatywnym językiem niemieckim.

Komisjoner (m/f) w Wustermark (okolice Berlina) – praca od zaraz!

Dla naszego Klienta w Wustermark poszukujemy pracowników przy komisjonowaniu artykułów drogeryjnych. Praca w systemie 2-zmianowym.
Obowiązki :
• Komisjonowanie w systemie pick by voice
Wymagania :
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
• Sumienność i umiejętność pracy w grupie
Oferujemy :
• Szkolenie
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Zakwaterowanie
• Dodatki urlopowe i świąteczne
• Stawkę godzinową 9,01 € brutto plus dodatki
• Długoterminowe zatrudnienie
• Wsparcie przy załatwianiu formalności
Osoby zainteresowane pracą prosimy aplikować wysyłając CV na adres rekrutacja.berlin@wackler-group.de

ID ogłoszenia: 5965a268ee4c798a