€ do ustalenia

Komisjoner od zaraz praca Niemcy na magazynie w Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübbenau
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 22:53

Od zaraz poszukiwani komisjonerzy gotowi do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie w Lübbenau przy kompletowaniu zamówień w systemie pick by voice. Początek zatrudnienia planowany na 22 luty 2016.

KOMISJONER (M/F)

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje aktualnie nowych pracowników do projektu w miejscowości Lübbenau (60 km od granicy z Polska).

Miejsce pracy: Lübbenau (Brandenburgia)
Start: 22.02.2016

Opis stanowiska:
• ogólne prace magazynowe
• zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (pick by voice)
• obsługa paletowego wózka elektrycznego (wymagane są uprawnienia – warunek konieczny)
• układanie i pakownie towarów na paletę

Wymagania:
• doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę oraz w pracy z systemem pick by voice
• znajomość liczebników w języku niemieckim od 1 do 1000 oraz komend wykorzystywanych przez system pick by voice
• motywacja do osiągania wysokich wyników i nastawienie na realizację powierzonych zadań

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusowym
• stałe zatrudnienie
• niemiecką umowę o pracę i wynikajace z niej benefity (m.in. zasiłek na dziecko)
• organizację zakwaterowania
• opiekę polskojęzycznego brygadzisty (sprawy bieżące związane z organizacją pracy, konto bankowe, meldunek)

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie CV na adres:
jobs@hr-xp.com

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.”

ID ogłoszenia: 98556c1d1cca66d8