€ do ustalenia

Komisjoner odzieży na magazynie oferta pracy w Niemczech bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:37

Magazyn z odzieżą i butami zatrudni osoby bez znajomości języka niemieckiego, doświadczenia do komisjonowania, pakowania towarów. Oferta od zaraz dla par i grup.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień
  • sortowanie towarów
  • pakowanie towarów
  • pikowanie
  • zadania porządkowe
  • Praca odbywa się na magazynie z odzieżą oraz obuwia.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacji
  • własny samochód oraz pełna mobilność
  • wystarczy jeden samochód na grupę ( max 4-5 osób, chyba, że jest to busik)
  • motywacja, obowiązkowość

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu we wszelkich kwestiach formalnych
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora projektu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • praca w długofalowej perspektywie
  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości na poniżej podany adres e-mail:
agnes.konkolewska@primajob.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23e172/

ID ogłoszenia: 941551bfaa9d8db8