€ 9,25 EUR/h + atrakcyjne premie

Komisjoner – oferta pracy w Niemczech na magazynie spożywczym, Oranienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oranienburg
  • Opublikowany: 11 lipca 2017 16:38

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla komisjonera na magazynie spożywczym w Oranienburgu. Konieczna minimum podstawowa znajomości języka niemieckiego.

Job AG, niemiecka agencja rekrutacyjna z siedzibą w Berlinie, dla swojego klienta w Oranienburg poszukuje

KOMISJONERÓW

Opis stanowiska:

- komisjonowanie artykułów spożywczych (również w chłodni),
- obsługa wózków do komisjonowania,

Wymagania:

- minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz certyfikat, poświadczający kwalifikacje do obsługi wózka widłowego,
- gotowość do pracy trzyzmianowej (6:00-23:45),

Oferta:

- niemiecka umowa o pracę,
- stawka godzinowa 9,25 EUR/h + atrakcyjne premie: premia wydajnościowa, premia wakacyjna, premia świąteczna,
- polskojęzyczna opieka w biurze,
- przyuczenie do pracy,
- stała praca na pełen etat z opcją przejęcia przez klienta,

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę o przysłanie swojego CV na adres berlin-industrial@job-ag.com lub o kontakt telefoniczny pod nr. tel. +49 30 4005988-14 (od pn-pt w godz. od 8-17)

ID ogłoszenia: 65959634f75b6eeb