€ 9,07 euro /h

KOMISJONER oferty pracy w Niemczech na magazynie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony dla sprawdzonych pracowników
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:29

Atrakcyjne ogłoszenie dla Polaków – praca w Niemczech na magazynie na stanowisku komisjonera we Frankfurcie nad Menem. Poszukiwane osoby z minimum komunikatywnym językiem.

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko KOMISJONERA.

Zakres obowiązków:
1. Zbieranie zamówień na podstawie dokumentacji.
2. Sprawdzanie zamówień pod kątem poprawnej zawartości.

Wymagania:
1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
2. Doświadczenie w pracy na hali produkcyjnej / magazynie.
3. Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy.

Pozostałe informacje:
Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem.

Wynagrodzenie:
1. Stawka godzinowa brutto: 9,07 euro.
2. Koszty zakwaterowania: 160 euro / miesiąc.

Kontakt:
Tel.: 34 350 20 18, 667 057 612 (poniedziałek – piątek, 10.00 – 17.00)
e-mail: praca@smuda-consulting.com

Nr referencyjny: 0266 – 2014

ID ogłoszenia: 31154633da1efb3b

1 odpowiedź na “KOMISJONER oferty pracy w Niemczech na magazynie Frankfurt nad Menem”

  1. dawiddos@tlen.pl na 17 listopada 2014 @ 21:32

    Witam
    Jesteśmy parą chętną do pracy
    mamy wlasny samochód kontakt -691-071-468