€ 8,50 brutto

Komisjoner praca Niemcy na magazynie bez znajomości języka Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2015 01:50

Sklep internetowy z Hamburga rekrutuje od zaraz 2 komisjonerów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie we wspólnym 2-pokojowym mieszkaniu.

Stanowisko: komisjoner
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 8,50 euro brutto/h
Liczba miejsc: 2
Początek zatrudnienia: 26.01.2015

Zadania:
- komisjonowanie artykułów z pomocą skanera
- rozkładanie towaru na magazynie, transport palet
- zbieranie, kompletowanie zamówień klientów
- przygotowanie paczek do wysyłki, naklejanie etykiet, skanowanie przesyłek
- prace związane z inwentaryzacją

Wymagania:
- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera
- odpowiedzialność, rzetelność
- gotowość do pracy w trybie zmianowym
- atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
- możliwość podjęcia zatrudnienia od 26-go stycznia na okres min. 3 miesięcy

Oferujemy:
- przejrzystą i rzetelną umowę za pośrednictwem agencji
- wsparcie przy dopełnieniu wszelkich formalności wiążących się z podjęciem pracy na terenie Niemiec
- wynagrodzenie zgodne zgodne ze stawkami niemieckim
- zakwaterowanie w komfortowym mieszkaniu
- dla najlepszych pracowników stała umowa na czas nieokreślony

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „komisjoner Hamburg styczeń 2015″

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 80654b31dfc681f0

5 Odpowiedzi na “Komisjoner praca Niemcy na magazynie bez znajomości języka Hamburg od zaraz”

  1. jestem zainteresowany tą ofertą :) proszę sie odezwać nr tel 885237372

  2. DagmaraiTomek na 12 stycznia 2015 @ 19:08

    Witam
    Wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani ta oferta. Posiadamy doswiadczenie na magazynie oraz posiadamy samochod prywatny, mozliwy wyjazd w kazdej chwili. Jestesmy osobami punktualnymi jak i sumiennymi. Telefon kontaktowy 603941782

  3. jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam również uprawnienia na wózki widłowe mój nr tel. 698 455 823

  4. Jestem wraz z moim przyjacielem zainteresowana . Mamy doświadczenie w branży produkcyjnej pracowaliśmy już w Hamburgu . Mój numer to 732-719-379

  5. Jestem zainteresowany pracą 609642373