€ 10,00

Komisjoner praca Niemcy na magazynie REWE w Köln bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Köln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:06

Bez znajomości języka możliwa praca w Niemczech jako komisjoner na magazynie firmy REWE w Köln. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera.

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Komisjoner Rewe

Miejsce pracy- Köln, Niemcy
Rozpoczęcie pracy- 01.12.2017

Opis stanowiska:
– Zbieranie zamówień za pomocą skanera
– Komisjonowanie pakowanej żywności, napojów, itp.
– Praca od poniedziałku do piątku, 1 sobota pracująca w miesiącu
– System dwuzmianowy

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku komisjonera
– Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
– Pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy
– Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
– Stawka godzinowa brutto: 10, 00 euro/h
– Akordowe wynagrodzenie od drugiego miesiąca pracy
– Płatny urlop wypoczynkowy
– Zakwaterowanie płatne zapewnione

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
opole@danddpersonal.pl
502089961

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie “Komisjoner/Rewe”.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 3385a1d36b2ed1d3