€ 0

Komisjoner – praca Niemcy na magazynie w Kolonii przy kompletowaniu zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 00:32

Magazyn z Kolonii poszukuje komisjonerów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie (art. spożywcze), rozładunku o załadunku dostaw na palety, obsłudze wózków widłowych.

Komisjoner / Praca na magazynie
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Kolonii
(KOM/QU/KO/29)

Opis stanowiska / Zadania:
• Zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego, skanera lub na podstawie listy produktów
• Kompletowanie zamówień przy obsłudze wózka widłowego
• Rozładunek i załadunek towarów na palety
• Praca na magazynie artykułów spożywczych

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2), warunek konieczny!
• Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym (A2) będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Gotowość do wyjazdu za granicę
• Sprawność fizyczna

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę
• Pracę na pełen etat w systemie zmianowym
• Długoterminowe zatrudnienie
• Pomoc w zakwaterowaniu

email: praca.niemcy[at]workservice.pl

ID ogłoszenia: 4755a65ba97b47b