€ 8,50- 14

Komisjoner praca w Niemczech na magazynie od zaraz w Wustermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wustermark
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 lata
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 listopada 2016 10:14

Od zaraz potrzebni komisjonerzy z podstawową znajomością języka do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie w Wustermark przy komisjonowaniu owoców i warzyw na akord.

BERGERMANN – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy, Wustermark
Nr referencyjny: KOM/21/11/2016

Opis stanowiska
• komisjonowanie owoców i warzyw, praca na akord

Wymagania

• silni mężczyźni w wieku 18-35 l
• znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym(m.in znajomość liczb dwucyfrowych)

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę :
250 skrzynek = 8,50 Euro brutto / godzine
300 skrzynek = 10,20 Euro brutto/ godzine
350 skrzynek = 11,90 Euro brutto/ godzine
380 skrzynek = 12,92 Euro brutto/ godzine
400 skrzynek = 13,70 Euro brutto / godzine
• praca w wymiarze 6-8 godzin dziennie:
poniedziałek- czwartek ( od 9.30- wszystko zapakowane)
piątek ( 9.00- wszystko zapakowane)
sobota- wolne
niedziela ( 9.00- wszystko zapakowane)
• umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule KOM/21/11/2016

ID ogłoszenia: 495833093574e79

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Bergermann1
  • Zarejestrowany od: 13 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Bergermann1

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Bergermann1 »