€ 8,80

Komisjoner praca w Niemczech na magazynie z podstawową znajomością języka Hodenhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hodenhagen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 m-c
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2015 03:08

Hurtownia spożywcza z Hodenhagen poszukuje komisjonerów z podstawowym językiem do pracy w Niemczech na magazynie przy kompletowaniu zamówień z wykorzystaniem systemu słuchawkowego.

Obecnie dla naszego partnera niemieckiej firmy działającej w branży spożywczej poszukujemy osób do pracy na stanowisko Komisjoner

OBOWIĄZKI
Obsługa systemu słuchawkowego Pick-by-voice
Kompletacja towaru wg zamówienia
Obsługa akumulatorowego wózka widłowego
Dbanie o prządek i przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe
Podstawowa znajomość j. niemieckiego (zakres komend i liczebników)
W pierwszej kolejności rozpatrywane są osoby posiadające własny samochód

OFERUJEMY

Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
Stałe i stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne Wynagrodzenie 8,80 brutto/h + premie wydajnościowe
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca
Opieka koordynatora

CV Proszę przesyłać na adres e-mail:
a.zygalska@eurojob24.pl

Jesteśmy do dyspozycji pod nr tel:
0048691150740

ID ogłoszenia: 633554b2d9835991

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.