€ do ustalenia

Komisjonowanie na magazynie bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:26

Firma z branży spożywczej zatrudni pracownika do komisjonowania towaru na magazynie. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis zadań:

  • Wykonywanie prac magazynowych ze skanerem ręcznym.
  • Zbieranie, kompletowanie zamówień.
  • Pakowanie towaru, zabezpieczanie przed transportem.
  • Zadania porządkowe.

Oczekiwania:

  • posiadanie licencji na obsługę wózków widłowych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność, punktualność, energiczność
  • zaświadczenie psychologiczne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana jest znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym – obowiązują 2 zmiany
  • możliwe nadgodziny
  • zapewniona kwatera
  • wysokie stawki godzinowe z możliwością otrzymania premii uznaniowej
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie
  • umowa na czas określony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: http://www.praca-zielona-gora-oferty.pl/praca/oferta,gowork5765417

ID ogłoszenia: 6854f0885c846e1