€ do uzgodnienia

Komisjonowanie na magazynie fizyczna praca Niemcy Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 23:49

Magazyn z artykułami spożywczymi z Hamburga rekrutuje pracowników fizycznych na stanowisko komisjonera. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu do wydania.

Stanowisko: Komisjoner – Magazynier

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie z artykułami spożywczymi takimi jak: mięso, owoce, warzywa.
  • Temperatura na magazynie wynosi 4 stopnie Celsjusza.
  • Pracownik będzie miał za zadanie komisjonować towar i przygotowywać do wydania.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • zaletą będzie możliwość zabrania własnego auta na czas trwania umowy
  • gotowość do pracy na zmiany popołudniowe
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech na rok
  • chęć do podjęcia stałej pracy za granicą

Oferujemy:

  • pierwsza umowa na czas określony trwający rok
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV na adres: adres:info@activemedica.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239i9m/

ID ogłoszenia: 54754d538a1d764a

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.