€ do ustalenia

Komisjonowanie na magazynie Netto Berlin bez języka Niemcy praca od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 15:11

Magazyn firmy Netto z Berlina zatrudni pilnie Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień w systemie pick by voice.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona pracuje na magazynie znanej firmy Netto.
  • Głównym zadaniem jest zbieranie zamówień korzystając z wózka paletowego elektrycznego oraz systemu pick by voice.
  • Produkty należy odpowiednio ułożyć na paletach.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie udokumentowanego doświadczenia
  • duża motywacja
  • efektywność
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • mile widziane osoby mogą przyjechać do Niemiec swoim autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • premie motywacyjne
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji oraz późniejszego awansu
  • wysokie stawki godzinowe
  • stabilne zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:
Proszę przesłać CV na adres: a.bogucka@eurojob24.pl

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numer: 691 150 030

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24131k/

ID ogłoszenia: 34055b0dd079a631