€ do uzgodnienia

Komisjonowanie na magazynie Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 03:27

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na magazyn przy komisjonowaniu i wydawaniu towarów. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik wydania towaru – Komisjoner

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

Praca na magazynie spożywczym. Do zadań osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień zgodnie z zamówieniem na potrzeby sklepów. Osoba zatrudniona zadania wypełniać będzie z użyciem systemu słuchawkowego lub monitora oraz wózka elektrycznego – Jungheinrich. Pracownik dba o odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie oraz o porządek. Obowiązkiem jest również wydawanie towarów.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie w systemie pick by voice
  • koniecznie posiadanie dokumentów poświadczających doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • obowiązkowym warunkiem jest znajomość liczebników niemieckich oraz komend niezbędnych do obsługi systemu pick by voice
  • atutem będzie możliwość zabrania swojego samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • praca na niemieckiej umowie
  • zorganizowane lokum
  • pomoc na miejscu polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia należy składać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 7255377d2eb7f35