€ do 1800 euro netto/mc

Komisjonowanie oferta pracy w Niemczech bez języka Hannover na magazynie spożywczym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 października 2016 02:00

Magazyn z artykułami spożywczymi oferuje zatrudnienie w Hannoverze na stanowisku komisjonera. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy plus premie za wydajność

Opis zadań:

  • praca na magazynie przy zbieraniu zamówień na nabiał, owoce, warzyw oraz inne artykuły spożywcze
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień z użyciem pick by voice
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • opiekę polskich konsultantów na miejscu
  • pomoc w przyswojeniu podstaw języka niemieckiego
  • opcja zamieszkania w hotelu robotniczym lub mieszkaniu
  • bardzo dobre zarobki, nawet do 1800 euro netto miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 27557feb9826f5a7

1 odpowiedź na “Komisjonowanie oferta pracy w Niemczech bez języka Hannover na magazynie spożywczym”

  1. Witam

    Jestem zainteresowany Panstwa oferta prac.
    Pracowałem jako order picker AH w Holandi
    tel.48739605351