€ 8,50 euro brutto/h

Komisjonowanie zamówień świątecznych Niemcy praca na magazynie bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 02:59

Od zaraz zatrudnimy komisjonera na magazyn z książkami z Bawarii. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towaru.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie z książkami

Wynagrodzenie: od 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Nr ref.: AUG/PP/11/2015

Czas trwania umowy: od 23 listopada do 23 grudnia 2015

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania wykonywane będą na magazynie i polegają na komisjonowaniu książek. Obowiązkiem będzie pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki. Pracownik będzie dbał o ład na magazynie. Prace muszą być wykonane zgodnie z zasadami BHP.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy przy komisjonowaniu towarów za pomocą skanera ręcznego
  • przynajmniej zawodowe doświadczenie
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zamieszkanie i przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a magazynem
  • zapewnione zatrudnienie na zmiany w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • umowa o pracę na czas określony
  • odpowiednie dodatki za pracę w niedziele, święta oraz w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • praca.niemcy@workexpress.pl

Niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/komisjoner-zbieranie-zamowien-swiatecznych-bawaria,oferta,4249029

ID ogłoszenia: 43456490d82ea5f8