€ do ustalenia

Kontrola jakości ryb – praca Niemcy na produkcji bez znajomości języka, Stralsund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stralsund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 06:37

Firma z Stralsund poszukuje osób do pracy w Niemczech na produkcji przy kontroli jakości ryb. Ogłoszenie dostępne od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Poszukujemy od zaraz pracowników do kontroli jakości ryb, a dokładniej filetów. Lekka praca z dużą ilością godzin blisko granicy w miejscowości Stralsund – zaledwie 200 kilometrów do Szczecina.

Obowiązki na stanowisku pracy:
– Kontrola jakości gotowych filetów i ich selekcja

Wymagania:
– Gotowość do wyjazdu od zaraz
– Odpowiedzialność
– Własny samochód – niekoniecznie

Oferujemy:
– Konkurencyjne stawki
– Duża ilość godzin
– Zakwaterowanie (koszt 150 Euro / miesiąc, 5 km do pracy)
– Pomoc w załatwianiu formalności typu meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenie
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Pomoc w języku polskim w przypadku pytań/problemów

Kandydatury można zgłaszać przez E-Mail na dw@mb-service.pl oraz telefonicznie 694 433 386

MB Service
Oleska 121
45-231 Opole
Cert. 9875
Telefon: 694 433 386
E-Mail: dw@mb-service.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 3595a5087f3c14da