€ Euro 2300 brutto

Koordynator pracowników – praca w Niemczech na terenie Berlina.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2018 05:44

Z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do podjęcia legalna praca w Niemczech jako koordynator pracowników na terenie Berlina. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowanie.

Zakres obowiązków:

• Opieka i uaktualnianie profili pracowników na platformach programowych

• Uzupełnianie i dbałość o poprawność danych (dokumentów) we współpracujących instytucjach administracyjno- medycznych

• Osoba pierwszego kontaktu – opiekun klienta w przypadku problemów z pracownikiem i opiekun pracownika w przypadku problemów z klientem

• Kontrola poprawności rozliczeń godzinowych z klientami – sprawdzanie rzetelności rozliczeń

• Zarządzanie personelem w połączeniu z aktywnym wsparciem na linii pracownik – klient

• Osoba stanowiąca bezpośrednie połączenie w relacjach ze spółką matką w Polsce

• Kontakty z niemieckimi organami administracyjnymi (we współpracy ze spółka matką w Polsce i biurem księgowym w Berlinie)

• Planowanie grafików i układu pracy na podstawie dostępnych zasobów personalnych

• Robocze kontakty ze szpitalami i altenheimami celem pozyskiwania nowych miejsc pracy dla osób wysyłanych z Polski

• Raportowanie czasu pracy i jej wyników do spółki matki w Polsce.

Wymagania:

• język polski
• język niemiecki
• znajomość pakietu Word
• prawo jazdy kategorii B
• umiejętność równoczesnego prowadzenia wielu spraw.

Oferujemy:

• samodzielne stanowisko pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z pensji stałej i prowizji
• możliwość zamieszkania w dobrej dzielnicy Berlina
• możliwość rozwoju w oparciu o doświadczenie szybko rozwijającej się firmy.

ID ogłoszenia: 1075ad5ec8f49968

2 komentarze na “Koordynator pracowników – praca w Niemczech na terenie Berlina.”

  1. Proszę o kontakt w sprawie ogłoszenia, mój nr +48531183475

  2. Robert Lobocki na 5 czerwca 2018 @ 06:44

    Witam, jestwm zainteresowany Państwa ofertą pracy na ww. stanlwisku. Robert Lobocki

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: BraveCare
  • Zarejestrowany od: 21 listopada 2017

Inne przedmioty dodane przez BraveCare

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BraveCare »