€ 1,200.00

Krefeld praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do seniorki w wieku 83 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 04:56

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie od zaraz w rejonie miasta Krefeld przy opiece nad sympatyczną Panią w wieku 83 lat.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla 83letniej podopiecznej. Seniorka sama wstaje i porusza się. Sama wykonuje czynności higieniczne. Potrzebuje pomocy podczas ubierania. Wybudza się w nocy. Mąż seniorki przebywa w szpitalu i będzie tam jeszcze 2 miesiące.
Choroby: lekka demencja, lekka dezorientacja co do osób
Pozostałe informacje: dla opiekunki przeznaczono pokój ze standardowym wyposażeniem;
Obowiązki: pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa
Termin zlecenia: 15.06.17
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub telefoniczny pod numerem +48 570 624 703
www.pflegemitherzen24.pl

ID ogłoszenia: 906593f8c5bbe6dd