€ 15€/brutto/h +napiwki

Kucharz – dam pracę w Niemczech w gastronomii od zaraz, Oldenburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oldenburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 01:28

Z podstawową znajomością języka od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla kucharzy. Zatrudnienie w restauracji z Oldenburga przy przygotowaniu potraw zgodnie z przepisem.

Firma QuickJobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Oldenburg/ Niemcy

Poszukujemy: Kucharz

WYMAGANIA:
-podstawowa znaj. j. niemieckiego
-doświadczenie w pracy jako kucharz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-przygotowywanie potraw
-dbanie o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
-praca od zaraz, na cały etat, na czas nieokreślony
-wynagrodzenie 15€/h Brutto, ok.1.650€ netto + napiwki
-zatrudnienie na cał etat 40 godz./tyg. od 14:00-23:00
-praca od śr.-niedz. (1-2 dni wolnych)
-możliwe nadgodziny
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach—–
-zakwaterowanie (pokój 1-os.) zapewnia pracodawca, koszt (ok.200 €) pokrywa pracownik
-opłata za posiłki w restauracji (3€ za posiłek)

WYMAGANIA:
-podstawowa znajomość j. niemieckiego
-min. 1-roczne doświadczenie w pracy jako kucharz

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 34860f87c893d964