€ 1200 - 1300 netto miesięcznie

Kucharz-Kucharka – praca Niemcy w Cottbus od stycznia 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: dobra
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 03:19

Restauracja działająca w Cottbus poszukuje obecnie kucharzy lub kucharek do pracy w Niemczech od stycznia 2018. Zatrudnienie w gastronomii dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami.

Znajomość języka niemieckiego: komunikatywna/dobra
Numer oferty: 01/49/PF/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp z o. o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192, z siedzibą w Gliwicach. Dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ/KUCHARKA.

Opis/Obowiązki:
Miasto: Cottbus, Niemcy
Praca jest aktualna od stycznia 2018.
Okres pracy: na stałe, w niemieckiej restauracji.
Praca na pełen etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie.
Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: od 7 do 16, 11 do 21 i 16 do 24.

Główne zadania:
Przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu.
Zimny i ciepły bufet a la Carte.
Estetyczne serwowanie dań według zamówienia.
Dbanie o czystość miejsca pracy.
Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
– Wysoka motywacja do pracy
– Wykształcenie: kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
– Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana
– Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
– Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
– Akceptacja pracy również podczasK weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu
– Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
– Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
– Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
– Wynagrodzenie miesięczne netto 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy)
– Wynagrodzenie miesięczne netto 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy)
+ Napiwki 150 do 200 euro netto
– Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje od 150 do 300 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy m.gorecka@corona-silesia.pl
wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/49/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 666 341 518.
W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku niemieckim).
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań zapraszamy Cię do kontaktu już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 1525a25370b797d6