€ 1,111.00

Kucharz lub Kucharka oferta pracy w Niemczech od zaraz w bawarskiej restauracji Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 lipca 2016 04:34

Pilnie potrzebni kucharze lub kucharki do rozpoczęcia pracy w Niemczech na terenie Bawarii. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Ingolstadt, serwującej tradycyjną kuchnię niemiecką.

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta – sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz/ Kucharka
(bawarska restauracja)
Miejsce pracy: Niemcy, Ingolstadt
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

OBOWIĄZKI:
– Przygotowywanie posiłków dla gości (potrawy kuchni bawarskiej, przygotowywane od podstaw według podanych receptur)
– Umiejętności kucharskie
– Bieżąca realizacja zamówień

WYMAGANIA:
– Komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
– Doświadczenie w pracy jako kucharz/ kucharka
– Wykształcenie gastronomiczne będzie mile widziane
– Kultura osobista
– Prawo jazdy oraz własne auto (wymóg konieczny)

OFERUJEMY:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Zatrudnienie na niemieckich warunkach (niemiecka umowa o pracę)
– Terminowa wypłata wynagrodzenia
– Zakwaterowanie na terenie Niemiec zorganizowane przez Pracodawcę
– Możliwość długofalowej współpracy
– Dostęp do publicznej opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach
– Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej
– Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia
– Nie pobieramy opłat od Kandydatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm”.
Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

WINCKLER PERSONAL sp. z o.o. sp. k.
Certyfikat KRAZ nr 11630
rekrutacja@wincklerpersonal.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY: www.wincklerpersonal.pl

ID ogłoszenia: 257578de313937bd