€ 10 euro brutto/godz.

KUCHARZ od zaraz praca w Niemczech, restauracja hotelowa Dusseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 września 2016 05:45

Restauracja hotelowa z Düsseldorf ogłasza rekrutację do pracy w Niemczech dla kucharzy. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz przy przygotowaniu posiłków zgodnie ze standardami.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr certyfikatu 4042) w obecnej chwili poszukuje dla naszego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Duesseldorf

Oferujemy pracę w hotelowej restauracji w renomowanej sieci hoteli.

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków
- wykonywanie pracy zgodnie ze standardem restauracji
- wykonywanie poleceń szefa kuchni

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza
- wykształcenie gastronomiczne
- znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętność dostosowania się do otoczenia
- miła aparycja i schludny wygląd
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- umiejętności interpersonalne
- bezkonfliktowość

Gwarantujemy:
- zdobycie cennego doświadczenia w restauracji o wysokim standardzie
- gwarancję odprowadzania składek
- opiekę polskiego koordynatora
- odpłatne zakwaterowanie
- organizację dokumentów do podjęcia legalnej pracy w Niemczech

ID ogłoszenia: 8357e5006b2a622