€ 1300-1400 euro

Kucharz-Pizzer Niemcy praca w Dreźnie (Gastronomia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2014 00:55

Pizzeria z Drezna zatrudni kucharza – pizzera do pracy w Niemczech w gastronomii przy przygotowywaniu pizzy oraz dań a’la carte. Oczekiwana znajomość języka na poziomie komunikatywnym.

Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą – nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kucharz – Pizzer

Opis stanowiska pracy:
- przygotowanie pizzy
- przygotowanie dań a la carte
- ścisła współpraca z innymi pracownikami
- dbanie o czystość w miejscu pracy
- dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w zawodzie kucharza
- wykształcenie zawodowe
- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie miesięczne: 1300-1400 brutto
- pomoc w organizacji formalności
- stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
-zakwaterowanie

ID ogłoszenia: 3415379d3e14466a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PHRint
  • Zarejestrowany od: 19 maja 2014

Inne przedmioty dodane przez PHRint

Ostatnie przedmioty dodane przez PHRint »