€ do uzgodnienia

Kucharz / pomoc kuchenna – oferta pracy w Niemczech, okolice Rostoku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2016 03:44

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech na stanowisku kucharza / pomocy kuchennej na terenie Rostoku. Zatrudnienie przy przygotowywaniu potraw zgodnie z ustalonym przepisem i utrzymaniu porządku na stanowisku pracy.

Centrum EDU S powstało w 2006 roku. Początkowo głównym przedmiotem działalności firmy była organizacja szkoleń zawodowych dla osób dorosłych. Od 2014 roku firma rozszerzyła swoją działalność o usługi pośrednictwa pracy. Posiadamy aktualny wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10797. Obecnie we współpracy z naszymi partnerami Agencjami Zatrudnienia z Niemiec prowadzimy stały nabór na stanowiska pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Obecnie poszukujemy Kucharza/Pomoc kuchenna

Obowiązki

przygotowywanie potraw według ustalonych przepisów
utrzymywanie standardów kuchni
dbanie o świeżość i stan powierzonych produktów
utrzymanie czystości w miejscu pracy
przestrzeganie zasad sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

motywacja do pracy i chęć samodoskonalenia
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
książeczka sanepid

Oferujemy

umowę o pracę zawieraną z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach (pełen etat)
pomoc w dopełnieniu formalności oraz pomoc w trakcie pracy
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy
bezpłatne wyżywienie, niedrogie zakwaterowanie

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: edu-s@poczta.pl

ID ogłoszenia: 4505717f9f9358f2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Centrum EDU S

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Centrum EDU S »