€ 12,02 €/h

Kurier – kierowca kat.B bez doświadczenia praca w Niemczech, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 grudnia 2016 04:48

Agencja IRKL dla dużego pracodawcy z ok. Monachium poszukuje kierowców kat.B – kurierów do podjęcia pracy w Niemczech przy rozwożeniu paczek. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w Polsce.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta- największego na świecie koncernu logistycznego DEUTSCHE POST poszukujemy pracownika na stanowisko:
KURIER

Miejsce pracy: okręg Fürstenfeldbruck – okolice Monachium

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- prawo jazdy kat. B,
- doświadczenie NIE JEST wymagane.

Obowiązki:

- dostarczanie paczek i listów w okolicach Monachium.

Oferujemy:

- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie od 12,02 €/godzina plus 25 € dodatku,
- atrakcyjny system socjalny (13 pensja, dodatek urlopowy w wysokości minimum 332,34 €),
- możliwość rozwoju i awansu owocującego wzrostem wynagrodzenia do poziomu 3000 €/miesięcznie,
- coroczna premia w wysokości 600€- 3000€,
- zapewnione auto służbowe.

Spotkanie z NIEMIECKIM pracodawcą odbędzie się w Warszawie dniach 19-20 stycznia 2017.

ID ogłoszenia: 2035853b9c1440fb