€ 1600+premia

Kurier oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 maja 2019 04:58

Agencja “APS Profit” dla klienta z Magdeburga poszukuje od zaraz kurierów – kierowców kat.B chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy załadunku i rozwożeniu paczek do adresatów.

Agencja Pracy APS Profit Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników na stanowisko:

Kurier

Miejsce pracy: Niemcy- Magdeburg

Zakres obowiązków:
– przygotowanie auta do wyjazdu (załadunek paczek zgodnie ze specyfikacją)
– dowóz paczek do Klienta
– rozliczenie z kierownikiem zmiany

Oczekiwania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– pełna sprawność psychoruchowa
– kultura osobista i umiejętność współpracy z zespołem
– dbanie o czystość i sprawność powierzonego auta
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– czynne prawo jazdy kategorii B, kat. C mile widziana

Oferujemy:
– umowę o pracę
– możliwość stałej współpracy
– stabilne zarobki- wynagrodzenie 1600 euro netto + dodatkowo płatne weekendy+ premie
– praca od poniedziałku do soboty
– szkolenie przed rozpoczęciem pracy
– organizacja zakwaterowania (koszt do 200 euro/miesiąc)

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o aplikację (CV)

emilia@apsprofit.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych – RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

ID ogłoszenia: 3245cdbb89273230

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: apsprofit
  • Zarejestrowany od: 15 maja 2019

Inne przedmioty dodane przez apsprofit

Ostatnie przedmioty dodane przez apsprofit »