€ ok. 10000zł

Lakiernik dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Meppen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Meppen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2017 02:28

Firma z miejscowości Meppen pilnie poszukuje lakierników do podjęcia ciekawej pracy w Niemczech bez znajomosci języka od 9-go stycznia 2017. Zatrudnienie przy lakierowaniu metodą natryskową.

Lakiernik – praca w Niemczech
Opis stanowiska pracy

Simply Jobs poszukuje osób do pracy tymczasowej w Niemczech na stanowisku LAKIERNIKA AIRLESS. Praca od 09.01.2017.
Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika (lakierowanie metodą AIRLESS – natryskową)
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- dyspozycyjność
- mile widziane prawo jazdy i własne auto

Zapewniamy:

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę (współpraca długofalowa)

- możliwość ustalenia indywidualnie urlopu, zależnie od potrzeb
- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 13,5 euro brutto, 17,5 euro brutto nadgodzina)
- opiekę koordynatora

- organizację mieszkania

- zwrot za badania lekarskie

- -do 200zł zwrot za odzież roboczą

- 50 euro dodatku za polecenie nowego pracownika(jednorazowo)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres email: jessica.nentwig@simplyjobs.com.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 725 900 869

ID ogłoszenia: 268586cbafa221fe