€ 0

Lakiernik meblowy – oferta pracy w Niemczech Haslach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haslach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:11

Agencja pracy za granicą dla klienta z Haslach poszukuje lakierników meblowych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy lakierowaniu mebli, impregnacji drewna, szpachlowaniu etc.

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Lakiernik meblowy

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- przygotowanie materiału do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna)
- lakierowanie mebli

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenia na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim oraz certyfikaty, itd. ) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny LAK-MEB/DE/2015

ID ogłoszenia: 523560d50c2cffba

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez eurolabora_niemcy

Ostatnie przedmioty dodane przez eurolabora_niemcy »