€ 1,800.00

Lakiernik proszkowy – dam pracę w Niemczech Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do uzgodnenia.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2014 00:48

Firma z Bawarii poszukuje lakiernika proszkowego do pracy w Niemczech przy przygotowaniu i nanoszeniu powłok metodą proszkową. Oczekiwany język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy działającej w branży lakierniczej suzkamy: Lakiernika proszkowego

Zakres obowiązków:
– Przygotowanie powierzchni i naniesienie powłok lakierniczych metodą powlekania proszkowego
– Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych

Wymagania:
– Doświadczenie w lakierowaniu i obsłudze kabin do lakierowania proszkowego
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane proszę o prześłanie CV na adres: ksurowiecki@cbsbutler.de lub kontakt telefoniczny pod nr +48 532 138 258

ID ogłoszenia: 5935434fe2949121

2 komentarze na “Lakiernik proszkowy – dam pracę w Niemczech Bawaria”

  1. witam jestem zainteresowany pracuje jako lakiernik od 2007 r. do dziś lakieruje częsci samochodowe,lecz nie znam j.niem. jeśli jest możliwośc uczeniu sie na miejscu,chętnie podejmę tą prace,moj email: emilbielak30@gmail.com