€ 14 e

Lakiernik przemysłowy praca Niemcy od zaraz w Giebelstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Giebelstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 marca 2023 00:47

Agencja personalna dla kontrahenta z Giebelstadt poszukuje od zaraz wykwalifikowanych lakierników przemysłowych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Konieczna podstawowa znajomość języka.

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Giebelstadt, Niemcy

Zadania na stanowisku:

pokrywanie farbą okien, drzwi i innych elementów za pomocą zanurzania,

malowanie pędzlem, wałkiem, malowanie natryskowe,

kontrola wzrokowa malowanych powłok,

frezowanie, szpachlowanie, szlifowanie i polerowanie,

prace uzupełniające (pęknięcia, pęcherzyki powietrza).

Wymagania:

kwalifikacje poparte certyfikatami,

doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach,

umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,

dojazd do pracy własnym autem – zakwaterowanie oddalone max 10km od zakładu.

podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin,

pracę w systemie jednozmianowym: pon – pt, 6:45-15:25,

warunki: 14,00 € brutto oraz opłacony pensjonat przez pracodawcę,

pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne, w tym składki emerytalne,

płatne urlopy,

terminową wypłatę wynagrodzenia 15. dnia miesiąca, możliwość zaliczki,

urlop możliwy w okresie próbnym.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: 694 480 385

ID ogłoszenia: 3364119065d9645