€ 12,00

Lakiernik przemysłowy praca Niemcy wschodnie od zaraz, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 05:14

Firma działająca we wschodniej części kraju poszukuje od zaraz doświadczonych lakierników przemysłowych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w rejonie Drezna z podstawową znajomością języka.

Praca w firmie dzialajacej na terenach wschodnich Niemiec, zatrudniajacej okolo 150 pracownikow z przemyslu metalowego min.: spawaczy, slusarzy, lakiernikow czy tez operatorow CNC.

Stanowisko: Lakiernia przemyslowego

Wschodnie Niemcy!

OPIS STANOWISKA:
-czyszczenie, przygotowywanie elementów do malowania
-umiejętność obsługi urządzeń AIRLESS / AIRMIX
-lakierowanie komponentów zgodnie z wytycznymi

WYMAGANIA:
– wymagane min. 2 letnie doswiadczenie
– prawo jazdy oraz wlasny samochod
– jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
– umowa z niemieckim pracodawca, stawka okolo 12 euro netto/ h
– zakwaterowanie opłacone przez pracodawce (jednoosobowe pokoje w pensjonatach z kuchnia i lazienka)
– premie swiateczne i urlopowe
– premie za polecenie pracownika 500 euro

Zainteresowane osoby prosze o przeslanie CV ze zdjeciem oraz skany certyfikatow na adres: praca@sezamjedrzejak.com
tel. 0048 665 069 326

ID ogłoszenia: 5975e43a7a236d4e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez sezamjedrzejak

Ostatnie przedmioty dodane przez sezamjedrzejak »