€ do ustalenia

Lennestadt, praca w Niemczech jako operator prasy krawędziowej Abkanter

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lennestadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 04:36

Ciekawa oferta pracy w Niemczech na terenie Lennestadt w branży przemysłowej jako operator prasy krawędziowej. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy – Lennestadt lub Günzburg

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie

Obowiązki:
praca na maszynach: Amada 50tn, Warcom Futura, Aliko Tandem, 2×320 tn, 2x 3,1m), grubość stali 3-25 ml
Oferujemy:
długotrwała niemiecka umowa o pracę
wynagrodzenie Minimum 11,00 € brutto za godzinę + 40 € netto diety dziennej
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 350 Euro
możliwość wyrabiania nadgodzin dodatkowo płatnych

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Prasa Niemcy”

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 805ca519d9758bb