€ do uzgodnienia

Leśnictwo dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy choinkach Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:53

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Norymberdze od zaraz przy choinkach – ścinaniu i przewozie drzewek.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Norymberga

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ścięcie partii drzewek, zapakowanie i ułożenie na samochodzie
  • pracownik będzie miał za zadanie uporządkować teren po skończonej pracy
  • do zadań może należeć również transport choinek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do połowy grudnia
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • punktualność, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy wykonywanej wyłącznie na świeżym powietrzu
  • dostosowanie się do zasad BHP

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w domkach kempingowych ocieplanych
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami
  • pomoc z zaaklimatyzowaniem się na miejscu
  • umowa o pracę na czas określony
  • ubezpieczenie
  • szkolenie wprowadzające z obsługi maszyn

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Praca w Niemczech od zaraz przy choinkach, Norymberga″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 698562d34db6f2e8

1 odpowiedź na “Leśnictwo dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy choinkach Norymberga”

  1. Wojciechsz567 na 1 listopada 2015 @ 09:52

    Witam jestem zainteresowany tylko ze nie posiadam prawo jazdy